Юридичні послуги

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Спеціалізація Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ»  у сфері права  - це представництво в судах, реєстрація підприємницької діяльності, юридичний супровід бізнесу та угод . Ми працюємо на результат. Наша впевненість у результаті заснована на наших знаннях і результатах наданих нами послуг.Наявність у нас щодня обновлюваної електронної бази законодавства України і щодня обновлюваної електронної бази судових рішень всіх судів України, з урахуванням наших знань і досвіду, дозволяє нам вирішити практично будь-юридичне питання.

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» пропонує Вашій увазі наступні послуги у сфері права:

Віддалений юрисконсульт:

Ми врахуємо специфіку роботи Вашої компанії і знайдемо таку форму співпраці, яка дозволить супроводжувати Ваш бізнес настільки швидко й ефективно, ніби наші фахівці знаходяться в сусідньому з Вами кабінеті. Команда фахівців у різних галузях права Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» на основі аналізу законодавства та відповідної судової практики буде виробляти для Вас найбільш оптимальні рішення. За допомогою сучасних систем комунікації ми готові брати участь в документообігу Вашої компанії та системі прийняття рішень з максимальною оперативністю.

Супровід угод та аналіз ризиків:

Скористайтеся досвідом  фахівців Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» при плануванні і здійсненні відповідальних угод. Особливої уваги потребують такі операції як, наприклад, надання товарних кредитів, придбання проблемних активів, використання особливих форм розрахунків (векселів, акредитивів тощо), використання засобів забезпечення зобов'язань (застави, поруки тощо) та багато іншого. При цьому ми аналізуємо як юридичні, так і податкові наслідки планованих угод, а також, за бажанням, можемо провести перевірку ділової репутації Ваших контрагентів.

Моніторинг конкурентного середовища та дебіторів:

Комерційні зв'язки підприємства швидко мінливому світі тільки здаються постійними. З контрагентами постійно відбуваються зміни, знати про які абсолютно необхідно для прийняття рішень про надання товарних кредитів (відстрочок платежів), зміну порядку розрахунків, присвоєння кредитних рейтингів, продовження договорів, пред'явленні позовів до суду і т.п.До таких суттєвих змін, які підлягають моніторингу, відноситься, насамперед, порушення справи про банкрутство контрагента, прийняття його учасниками (акціонерами) рішення про реорганізацію або ліквідацію, зміна юридичної адреси, зміна найменування або місцезнаходження, проведення зборів акціонерів, інформація про емісію цінних паперів , їх погашення або вчиненні правопорушень на ринку ЦП, а також багато іншого.Важливим об'єктом для спостереження є судові суперечки, в яких бере участь контрагент.Фахівці Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» можуть організувати щоденний моніторинг цих та багатьох інших змін, що відбуваються в діяльності Ваших контрагентів, і оперативно інформувати вас про них.

Судова практика:

Судова практика - одне з ключових напрямків діяльності Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ». Досвідчені  юристи, практикуючі в судах, організовують представництво інтересів Вашої компанії в загальних, господарських та адміністративних судах України, третейських судах, органах комерційного арбітражу.

Виконання судових рішень:

Між вступом в силу судового рішення і його практичною реалізацією існує величезна прірва. У зв'язку з цим виконання судових рішень стало в Україну окремою сферою юридичної практики. Успіх у цій сфері залежить як від правильного вибору стратегії стягнення (аналізу структури активів боржника, їх ліквідності, забезпечення можливості звернення стягнення на них), так і від швидкості виконання намічених дій.

Супровід перевірок:

Так склалося, що в Україні держава і бізнес все ще знаходяться по різні сторони барикад. Подібна "військова" лексика тут не випадкова, оскільки взаємини з фіскальними та правоохоронними органами часто нагадують бойові дії. У подібних ситуаціях не обійтися без фахівців, здатних протистояти свавіллю чиновників і захистити Ваш бізнес.Послуги фахівців з права по супроводженню дослідчих перевірок, при проведенні дізнання і попереднього слідстваЯк відомо, чим більш успішний бізнес, чим вище його обороти, тим пильніше до нього увагу правоохоронних органів. При цьому, як не парадоксально, більшість інформації, необхідної для порушення кримінальних справ щодо підприємців, надають самі ж підприємці, причому добровільно. Найчастіше це пов'язано з недостатньою інформацією про права органів дізнання і попереднього слідства при проведенні так званих "дослідчих перевірок" або перевірок, що проводяться за напрямками органів Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, а також - при проведенні попереднього слідства.Кваліфіковану допомогу в подібних питаннях можуть надати фахівці з права  Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ».

Реєстрація та ліквідація:

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» надає послуги з реєстрації юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб.Фахівці Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» також готові надати допомогу в підборі найбільш оптимальних форм припинення підприємницької діяльності, як шляхом ліквідації юридичних осіб, так і за допомогою процедур банкрутства або продажу корпоративних прав.

Оформлення дозволів на працевлаштування:

Невід'ємною частиною супроводу іноземного бізнесу в Україні є легалізація статусу іноземного персоналу в заснованих інвесторами українських компаніях. Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» сприятиме в підготовці необхідного пакета документів і отримання дозволу на працевлаштування.

Юридичний аудит:

Купуючи компанію (бізнес), нерухомість, торгову марку, технологію або будь-які інші активи, необхідно переконатися в їх юридичної бездоганності. Адже активи - це не просто матеріальний або нематеріальний об'єкт, але і комплекс пов'язаних з ним зобов'язань. Найчастіше аналіз правовстановлюючих, установчих та дозвільних документів, складу учасників, дебіторської і кредиторської заборгованості, інвестиційного портфеля та податкових зобов'язань може виявити такі проблеми, які якщо і не вплинуть на долю угоди, то неодмінно вплинуть на її ціну.З цих же причин юридичний аудит необхідний і при попередній підготовці активів до продажу.

Ми не робимо неможливе, але робимо все можливе.