Інвестиції

ІНВЕСТИЦІЇ

Інвестиції - вкладення капіталу з метою отримання прибутку.

Простий погляд на інвестування та інвестиції:

Інвестиції передбачають те, що ваші гроші працюють на Вас. Такий підхід до грошей повинен докорінно поміняти ваше уявлення про те, як треба заробляти гроші.З дитинства ми знали, що, для того щоб заробити грошей треба ходити на роботу і витрачати свої фізичні та / або розумові сили. На жаль, більшість з нас тільки так і заробляє. Але якщо подумати, то не складно зрозуміти, що, для того щоб заробити більше грошей, треба більше працювати (або з точки зору якості, або кількості). Тут виникає проблема: не всі можуть "дослужитися" до президента компанії до 30 або навіть 40 років, щоб мати таку роботу, яка дозволить бути фінансово незалежним (в даному випадку, ми б виросли якісно). Залишається зростати кількісно, тобто витрачати все більше і більше робочого часу з метою заробітку. Але тут теж є проблема, тому що є чітка межа людської працездатності. Мало того, навіщо вам будуть потрібні гроші, якщо ви будете весь час працювати? Ось тут-то - коли людина фізично не може заробити потрібну суму - інвестування і приходить на допомогу (ще одне підтвердження тому, що лінь рухає прогресом). Тобто, інвестування дозволяє вам заробляти гроші не працюючи.

Методи, способи та інструменти інвестицій:

Інвестувати за визначенням необхідно в щось. Існує безліч варіантів куди можна інвестувати свій капітал. Серед найпоширеніших інструментів, треба відзначити такі:

• акції АТ (ПАТ)

• облігації

• пайові інвестиційні фонди

• нерухомість

• цінні (банківські) метали

• убезпечення життя

• свій бізнес

Цей список можна продовжувати дуже довго, але про це - іншим разом. У кожного з інструментів інвестування є свої переваги і недоліки. Але суть не в тому, куди ви інвестуєте ваші гроші, а в тому, що гроші треба інвестувати так, щоб вони приносили прибуток і працювали на вас. Це твердження здається простим, але це самий головний принцип інвестування: інвестиції повинні приносити прибуток!

Чим інвестиції не є:

Важливо зрозуміти, що інвестування не є азартна гра. Азартна гра має на увазі, що ви вкладаєте гроші і сподіваєтеся на випадок, тільки випадок визначає виграєте ви чи ні. Деякі ризикові інвестори поводяться зі своїм капіталом так, що їх інвестування нагадує азартну гру (наприклад, інвестування в якийсь дуже сумнівний і ризиковий проект, такий як виробництво жувальних гумок зі смаком - вибачте - сечі, або щось в цьому дусі) або у якусь фінансову піраміду. Саме тому люди помилково думають, що інвестування є азартна гра.

Важливо пам'ятати, що за визначенням, інвестування - справа ризикована і що гарантій тут бути не може. Але все ж, знайте, що якщо при ретельному аналізі й здоровому глузді, ви інвестуєте в перспективні інструменти компаній партнерів Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ», які ми Вам пропонуємо, то Ваші шанси на прибуток залежать не від випадку, а від кількох факторів , включаючи вас самих.

Навіщо, власне, інвестувати взагалі?... Тому що вам, як і більшості людей на планеті, потрібно більше грошей.Навіщо вони вам потрібні, це інше дуже важливе питання, яке багато хто недооцінює.Подумайте ретельно, на що конкретно вам потрібні гроші і скільки вам потрібно для щастя? Вам це багато в чому дуже допоможе. Якщо вони вам потрібні для того, щоб вони у вас просто були і для вашого усвідомлення того, що ви багаті, то вам варто задуматися над тим, навіщо вони вам потрібні. Або вони вам потрібні на те, щоб подорожувати, допомагати малозабезпеченим, піклуватися про свою сім'ю і дарувати людям радість? Якщо ближче до останнього варіанту, то вам гроші прийдуть набагато швидше.Як правило, люди хочуть збільшити капітал, щоб бути фінансово незалежними й упевненими в завтрашньому дні. Але сьогодні, інвестування ставати більше необхідністю, ніж розкішшю або допоміжним джерелом прибутку. Оскільки Україна (та інші країни СНД) знаходиться в стадії швидкого розвитку, проходять  часи, коли всі працювали "п'ятиденку" по 8 годин на день і мирно чекали пенсію. Оскільки у нас нова країна, з новою економікою і новою політикою, пора думати по новому, інвестувати і йти по шляху розвинених країн.Подумайте про те, як зараз живуть пересічні пенсіонери. Вам хочеться такої старості? При тому, що багато з них брали участь у бойових діях, працювали на благо держави, або навіть просто були простими людьми, у багатьох пенсіонерів пенсія не перевищує 1000 грн. (~ $ 100). Це говорить про те, що держава про нас з вами дбати не буде. Треба самим піклуватися про себе і про свою старість, поки у нас є можливість і поки ще не пізно.Якщо ви подумаєте про своє майбутнє зараз, ви убезпечите себе.

Інвестуйте в перспективні інструменти компаній партнерів Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» коли ви молоді й працездатні. Інвестуючи зараз, ви забезпечите собі майбутнє, в якому ви будете фінансово незалежним.