Кар'єра

КАР'ЄРА

Що являє собою кар'єра в Інвестиційно-консалтинговій компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ»?

Перш за все - це дружний колектив, нові знайомства, море можливостей і маса емоцій.

Почавши співпрацю з нами, і виконуючи інструкції вже випробувані на практиці багаторічним досвідом, ви піднімаючись по кар'єрі, на практичному досвіді навчитеся правильній організації процесу продажів фінансових продуктів, правильного управління роботи своїх консультантів, і правильному поводженні з фінансовими активами.

Це кращий шанс почати нову сторінку свого життя з визнанням, повагою, і впевненістю в собі.

Нові тенденції розвитку фінансових ринків України ставлять перед нами нові стандарти підготовки фінансових консультантів. Кожен консультант починає свою кар'єру з 1 рівня, разом з Вашим кар'єрним ростом, проходячи навчання на Семінарах, спеціальних тренінгах росте Ваша команда і Ваш Дохід.

Наші фінансові консультанти - це наш найбільший актив - ми кажемо це часто і не без підстав. Тільки рішучість і відданість наших фінансових консультантів дозволяє нам всім добиватися успіхів в нашій діяльності і забезпечує швидкий ріст і розвиток Компанії.

Нашою метою є максимізація потенціалу особистості на кожному етапі кар'єри наших фінансових консультантів, підвищення комерційної ефективності і розширення їх професійних можливостей.

Ми сильні єдиною командою професіоналів - знання, потенціал, енергія і творчість кожного роблять нашу команду сильною та унікальною.

Ми орієнтовані на відкрите партнерство і співробітництво. Найвищою цінністю для нас є відданість та довіра наших фінансових консультантів до Компанії, а клієнтів - професіоналізму і чесності наших фінансових консультантів.

Це головний пріоритет нашого бізнесу.

Що ми пропонуємо:

Можливість вибору розвитку кар'єри шляхом професійного консультування чи директорського напрямку через один з каналів дистриб'юції:

1. Незалежний Фінансовий Консультант (MLM- кар'єра,  8 рівнів);

2. Регіональне представництво (агентство);

3. Франчайзинг (будь-яка модель).

А також:

- Високоефективну систему адміністрування бізнесу.

- Професійну систему навчання (семінари та тренінги).

- Додаткові винагороди, конкурси та заходи, включаючи VIP дарунки і подорожі за кордон.

У кожного з нас, за великим рахунком, існують два вибори, які ми можемо зробити зі своїм життям.

Перший вибір пов'язаний з можливістю мати менше, ніж нам потрібно, і бути менше, ніж ми на це здатні. Ми можемо вибрати менше працювати, менше заробляти, менше читати, менше думати.

Другий вибір пов'язаний з прямою протилежністю ... Просто мати і робити все це! Ми можемо вибрати більше працювати, більше заробляти, більше читати, більше думати. Прагнути до більшого, ніж ми є. Бути більшим, ніж ми є. Кожний з Нас має цей вибір.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ ДРУЖНЬОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ КОМАНДИ!