Місія та цінності

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Наша місія:

Основною місією Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» є:

Сприяти підвищенню рівня добробуту клієнтів шляхом надання повного переліку фінансових послуг приватним особам, а також стимулювати розвиток корпоративного бізнесу, шляхом всебічного обслуговування корпоративних клієнтів.

Створювати сприятливі умови, для професійної кар’єри для Співробітників та Фінансових Консультантів Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ», всебічному розвитку їх потенціалу.

Сприяти послідовному розвитку партнерських взаємовідносин з клієнтами за рахунок виконання взаємних обов’язків, високої якості фінансових консультацій, поваги та взаємної довіри.

Сприяти розвитку економіки України, зокрема через підтримку інвестиційних проектів у перспективних галузях народного господарства.

Наші цінності:

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ», працюючи на ринку України, прагне у повній мірі виправдовувати очікування своїх партнерів та клієнтів у якості обслуговування та ретельному виконанні взятих на себе зобов’язань. Для цього ми визначили набір цінностей, серед яких:

Командний дух.

Кожен Співробітник та Фінансовий Консультант Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» є частиною не просто Колективу, але Команди. Відтак, всередині Команди ми пропагуємо перевагу корпоративних інтересів над особистими;

Клієнт - понад усе.

Ми працюємо заради наших клієнтів. Кожен Співробітник та Фінансовий Консультант Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ»  є не просто продавцем фінансових послуг, але особистим консультантом, завданням яких є підвищення добробуту кожного клієнта.

Лідерство.

Вирішуючи повсякденні завдання, ми прагнемо бути лідерами в усьому. Так, фінансові продукти та послуги від лідерів фінансового ринку України, що Співробітники та Фінансові Консультанти Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» пропонують нашим клієнтам, відповідають насущним потребам клієнтів. Проте, пропонуючи кожну нову послугу, ми враховуємо не лише перспективи соціально-економічних умов життя країни, але і те, як змінюється матеріальний стан клієнтів. Ми – завжди на крок попереду!