Нагороди

НАГОРОДИ

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» - «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2013»

Національний Бізнес-рейтинг визнав Інвестиційно-консалтингову компанію «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ»  ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2013, за результатами загальнодержавного незалежного ранжування фінансово-господарської діяльності 2012-2013 рр.                                                 

Загальнодержавне рейтингування економічних показників підприємств України за результатами опрацьованого 2012-2013 рр. відбулось під патронатом Національної бізнес-рейтингової програми за підтримки Міжнародного рейтингового Союзу національних бізнес-рейтингів.

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» зайняла «Срібло рейтингу в Україні» за показником фінансово-господарської діяльності : «Масштаби виробництва та платоспроможності» , за видом діяльності «Діяльність страхових агентів та брокерів»,  що підтверджено «Національним Сертифікатом» бізнес-рейтингу.

Національний Бізнес-рейтинг (НБР) створено у 2002 році за ініціативи Торгово-промислової палати України та редакції міжнародного каталогу «Торгова-промислова Україна» з метою надання достовірної інформації інвесторам, банкам, страховим компаніям та іншим зацікавленим сторонам щодо стану сучасної підприємницької діяльності в Україні. НБР систематично визначає перелік підприємств лідерів економіки України виключно за актуальними статистичними даними. Девіз НБР: «In factum veritas», що означає з лат. – «У фактах істина». Саме тому, при визначенні переможців враховуються тільки реальні економічні показники, відображені у фінансовій звітності підприємств.

Ця нагорода – не просто визнання високого економічного та соціального статусу Інвестиційно-консалтингової компанії «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» на загальнодержавному рівні. Це – символ успішності та лідерства в галузі в поточному періоді, грант за видатні досягнення в управлінні підприємством, соціальну активність, відкритість перед державою та чесні партнерські стосунки.

Інвестиційно-консалтингова компанія «ВІКТОРІЯ ІНВЕСТ» дійсно пишається отриманою винагородою та визнанням і вважає, що досягнутий успіх – це результат багаторічної праці, плідної командної роботи, довготривалої партнерської підтримки та лояльності наших клієнтів!